Замовте дзвінок Напишіть нам

м. Київ,

пр. Повітрофлотський, 20/1

Працюємо: пн-пт 9:00-18:00

Працюємо по всій Україні

Публікації

16.10.2014 Право на подаровану квартиру

У сімейному житті часто трапляються ситуації, які призводять до розлучення, поділу спільного майна. І якщо добровільно поділити таке майно не вдається, в дружини чи чоловіка виникають питання, яким чином його поділити в судовому порядку.

16.10.2014 На яке майно не може бути звернуто стягнення?

Питання вилучення майна регулюється Законом України «Про виконавче провадження». Зокрема, статтею 56 визначено, що не допускається звернення стягнення на майно, зазначене в переліку видів майна громадян

16.10.2014 Зупинка транспортного засобу ДАІ

Дуже часто водії авто стикаються з ситуаціями, коли потрібно надавати пояснення працівнику Державтоінспекції з питань, які стосуються порушення Правил дорожнього руху та інших вимог чинного законодавства та захищати свої права.

16.10.2014 Позбавлення батьківських прав

Чинне українське законодавство дозволяє позбавляти одного з батьків, чи їх обох батьківських прав. Це відбувається за рішенням суду, при наявності підстав, в порядку передбаченому законом.

16.10.2014 До якого суду подавати позов? Правила визначення підсудності

Досить часто особа бажає сама написати позовну заяву без звернення до юриста чи адвоката. Це можуть бути позовні заяви на розірвання шлюбу чи стягнення аліментів, зразків яких є досить багато на різних юридичних сайтах чи в довідниках. Проте до якого суду звернутись особа не знає.

16.10.2014 Про порядок усиновлення дитини

Згідно зі статтею 207 Сімейного кодексу України усиновленням є прийняття усиновлювачем у свою сім’ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду.

16.10.2014 Розлучення з чоловіком – іноземцем

Наше життя – річ непередбачувана, і на сьогодні, розлучення з іноземцем за своєю правовою природою мало чим відрізняється від розлучення між громадянами однієї держави, оскільки має одну і ту ж мету - припинення шлюбу, однак має багато відмінностей.

Спори з банками
Безкоштовна правова допомога
Юридична допомога
п»ї