Замовте дзвінок Напишіть нам

м. Київ,

пр. Повітрофлотський, 20/1

Працюємо: пн-пт 9:00-18:00

Працюємо по всій Україні

НБУ визначив перелік документів, необхідних для звільнення від сплати процентів та неустойки по кредиту учасників АТО

Національний Банк України у листі від 2 вересня 2014 року № 18-112/48620 роз’яснив порядок звільнення від штрафних санкцій, пені за невиконання зобов’язань перед банками та нарахування процентів по кредиту для військовослужбовців.
     
У своєму листі НБУ визначив, що для звільнення від нарахування неустойки та процентів по кредиту позичальнику необхідно надати до Банку документи, що підтверджують проходження військової служби. 
     До переліку таких документів належать:
- Військовий квиток із відповідними відмітками про проходження військової служби.
- Довідка про призов військовозобов'язаного на військову службу, видана військовим комісаріатом або військовою частиною.
- Витяг із наказу або довідка про зарахування до списків військової частини, які видаються військовою частиною (для резервістів).
     Для звільнення від сплати процентів та неустойки по кредиту необхідно разом із заявою надати один із вказаних документів до банку, в якому був отриманий кредит та зберігати докази такого подання.
     Відповідно до внесених змін відбувається звільнення військовослужбовців з початку і до закінчення особливого періоду, тобто з 18 березня 2014 року до видання відповідного указу Президентом України, а також резервістів та військовозобов’язаних - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду від нарахування відсотків по кредиту та штрафних санкцій, пені за невиконання зобов’язань. 

Вернуться

Спори з банками
Безкоштовна правова допомога
Юридична допомога
п»ї