Замовте дзвінок Напишіть нам

м. Київ,

пр. Повітрофлотський, 20/1

Працюємо: пн-пт 9:00-18:00

Працюємо по всій Україні

Земля учасникам АТОНа Київщині землевпорядники видали 26 наказів про виділення земельних ділянок учасникам АТО

Середа, 24 вересня 2014, 10:12

Землевпорядники Київської області видали 26 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, та членів родин загиблих учасників АТО. Зокрема, військові отримають 17 земельних ділянок для ведення садівництва, 7 – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, 2 наділи – для ведення особистого селянського господарства.

Усього військовослужбовці або члени їх родин подали до органів земельних ресурсів Київської області 261 заяву на отримання у власність земельних ділянок. Найбільше заяв подано у Білоцерківському (82), Макарівському (40), Фастівському (29), Вишгородському (29), Переяслав-Хмельницькому (23) районах.

Натепер на Київщині визначено 27 земельних масивів загальною площею 407,5 га, які можуть бути використані для надання у власність захисникам Вітчизни.

Фахівці землевпорядної служби області всіляко допомагають військовослужбовцям з отриманням земельних ділянок: їх заяви спеціалісти розглядають у першочерговому порядку, технічну документацію оформляють за спрощеною процедурою, забезпечують необхідними картографічними матеріалами тощо.

http://land.gov.ua/usi-novyny.html?view=item&id=108968

За офіційним повідомленням Державного агентства земельних ресурсів України станом на 22 вересня 2014 року територіальні органи Держземагентства України ухвалили 1324 рішення про надання учасникам АТО дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 934,60 гектара.Вернуться

Спори з банками
Безкоштовна правова допомога
Юридична допомога
п»ї