Замовте дзвінок Напишіть нам

м. Київ,

пр. Повітрофлотський, 20/1

Працюємо: пн-пт 9:00-18:00

Працюємо по всій Україні

Захист від колекторів

Захист від колекторів

Багато громадян укладали кредитні договори на споживчі кредити на різні суми, багато відчули на собі наслідки фінансової кризи і значне зростання курсу долара США, що призвело до неможливості оплати кредитних договорів, внаслідок чого виникла кредитна заборгованість.

Відповідно до чинного законодавства право на стягнення суми боргу з боржника має тільки державна виконавча служба і тільки після набрання законної сили відповідного рішення суду.

Проте багато банків вдаються до послуг колекторських компаній. Відомі такі як: Укрборг, Укрфінанси, Кредит Колекшн Груп, Вердикт та інші. Колекторські компанії займаються поверненням боргів за певну плату.

У законодавстві України відсутнє саме поняття колектора, і відсутня правова база регулювання діяльності колекторів.

Тому колекторські компанії цим активно користуються, застосовуючи абсолютно незаконні шляхи і методи. Це є вторгнення в особисте життя, психологічний тиск за допомогою постійних дзвінків в позаурочний час (наприклад, посеред ночі), погрози, залякування не тільки самого боржника, а й членів його родини.

Улюбленим методом впливу колекторів є психологічний тиск на боржника і членів його сім'ї: практикуються нічні дзвінки додому, дзвінки на роботу, дзвінки близьким, сусідам, листи, що містять відверті погрози, підроблені рішення судів, і навіть візити за місцем проживання боржника. У більшості випадків такі дії є незаконними.

По суті, колекторські компанії чинять психологічний тиск, який часто межує з діяннями, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України (ст. 182 КК України - порушення недоторканності приватного життя, ст. 189 КК України - вимагання, ст. 355 КК України - примус до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань).

Постійні атаки колекторських компаній змушують боржника шукати захисту.

Юристи Соціального Правового Центру допоможуть вам законними методами захистити ваші інтереси у взаєминах з колекторськими компаніями і кредитором, у тому числі на стадії судового розгляду справи про стягнення кредитної заборгованості.

Ми допоможемо вам захиститися від незаконних дій колекторів, і допоможемо розібратися в ситуації, що склалася і виробити прийнятну стратегію захисту на будь-якій стадії конфлікту з банком - від досудового розгляду і до процесу реалізації заставного майна на торгах на стадії виконавчого провадження.


Гарантії якості наших послуг

32.jpg

  1. Гарантуємо професійне та уважне ставлення до вас і до ваших проблем. Ваші проблеми будуть вирішені швидко, ефективно і з мінімальною Вашою участю.

  2. Гарантуємо, що навіть безкоштовна первинна консультація буде корисна для Вас. Якщо Ви вирішите, що це не так, Ви можете просто встати і піти, нічого нікому не пояснюючи.

  3. Гарантуємо 100% конфіденційність. Навіть якщо Ви не попросите нас про це.


Запишіться на консультацію юриста та дізнайтеся перспектии вашої справи.

  Юридична консультація та правовий аудит документів – БЕКОШТОВНО*.

телефон.pngТел.: (044) 227-64-32, (067) 624-15-25, (050) 473-63-62, (063) 136-94-34

ТЕЛЕФОНУЙТЕ зараз

*Заявок багато, а кількість безоплатних юридичних послуг обмежено.

МИ ПОВЕРНЕМО ВАМ СПОКІЙ ТА ВПЕВНЕННІСТЬ!


Возврат к списку


Спори з банками
Безкоштовна правова допомога
Юридична допомога
п»ї