Замовте дзвінок Напишіть нам

м. Київ,

пр. Повітрофлотський, 20/1

Працюємо: пн-пт 9:00-18:00

Працюємо по всій Україні

Земельне право. Приватизації

Земельне право. Приватизації

Згідно статті 14 Конституції України земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.

Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.

У статті 13 Конституції України встановлено, що земля, яка знаходиться в межах кордонів території України є об'єктом права власності Українського народу.

Як реалізувати своє право на землю?

Безкоштовне право на землю - це реальність!

Але як же знаменита «Земельна черга», в якій люди стоять все своє життя? А ось саме це поняття - міф!

Немає ніякої «Земельної черги»! У жодному законі України не прописано таке поняття, як «Земельна черга». Його вигадали чиновники для того, щоб вирішувати власні земельні питання!

Відповідно до законодавства України, кожен повнолітній громадянин має право на одержання п'яти безкоштовних ділянок землі в будь-якому місці на території нашої країни. Це може бути будь-який населений пункт України. Вам належить 48 соток землі для будівництва будинку, дачі, гаража і саду, і 2 гектари - на ведення власного фермерського господарства. Зверніть увагу, що це не на сім'ю, а на кожну людину від 18 років і старше!

Ви можете використовувати цю землю на свій розсуд: побудувати будинок і жити в ньому, вирощувати власні продукти, посадити сад, відкрити невеликий фермерський бізнес, продати всю землю або її частину і купити квартиру або машину, багато іншого

До речі, вам зовсім не обов'язково будувати будинок, облаштовувати гараж, висаджувати сад або вирощувати овочі на своїй землі - це законодавством України не передбачено!

Тобто, ви вправі розпоряджатися цією землею так, як вам подобається!

У статті 121 Земельного кодексу України встановлено норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам:

1. Громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

б) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

в) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

г) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.


Гарантії якості наших послуг

32.jpg

  1. Гарантуємо професійне та уважне ставлення до вас і до ваших проблем. Ваші проблеми будуть вирішені швидко, ефективно і з мінімальною Вашою участю.

  2. Гарантуємо, що навіть безкоштовна первинна консультація буде корисна для Вас. Якщо Ви вирішите, що це не так, Ви можете просто встати і піти, нічого нікому не пояснюючи.

  3. Гарантуємо 100% конфіденційність. Навіть якщо Ви не попросите нас про це.


Запишіться на консультацію юриста та дізнайтеся перспектии вашої справи.

  Юридична консультація та правовий аудит документів – БЕКОШТОВНО*.

телефон.pngТел.: (044) 227-64-32, (067) 624-15-25, (050) 473-63-62, (063) 136-94-34

ТЕЛЕФОНУЙТЕ зараз

*Заявок багато, а кількість безоплатних юридичних послуг обмежено.

МИ ПОВЕРНЕМО ВАМ СПОКІЙ ТА ВПЕВНЕННІСТЬ!


Возврат к списку


Спори з банками
Безкоштовна правова допомога
Юридична допомога
п»ї